Kdo jsem?

Práci realitního makléře vnímám jako životní styl. Myslím si, že na lidech je poznat, pokud dělají, co je baví. A mě tato práce baví a naplňuje zároveň. Při setkání se mnou zjistíte, že reality se staly mojí vášní. 

Mojí snahou je poskytovat služby na špičkové profesionální úrovni s využitím moderních technologií. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji s nemovitostmi na sociálních sítích, zajišťuji plánek nemovitosti, připravuji prodejní texty a přispívám k celkové informovanosti svých klientů. S jasnou vizí: Prodávat nemovitosti lidem, co nemají čas učit se, jak reality dělat a dávají důvěru profesionálům.

Marketing směřuji jak na sociální sítě, tak TOP realitní servery včetně přednostního oslovení databáze poptávajících klientů. Prodávám nemovitosti převážně na základě referencí a pozitivních zkušeností prodávající i kupující strany. Zákazníci mě z 99.8% doporučují svým kolegům, kamarádům neboť byli maximálně spokojeni.

Záleží mi na odvedení špičkové práce s důrazem na majitelovu potřebu prodat v čase a za peníze, které chce. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Co se mnou získáte?

Práce makléře je hodně specifické řemeslo, kde se musí skloubit hned několik profesí dohromady (obchodníka, diplomata, právníka, psychologa, organizátora, analytika, administrativního pracovníka, marketéra, atd.). Profesionální realitní makléř je tedy člověk, který vnímá Vaše potřeby a společně se svým realizačním týmem je převádí do praxe. 

Co s námi získáte?

.1. Analytika realitního trhu

2. Obchodníka, organizátora, psychologa

3. Homestaging

4. Profi fotografa, 3D skenaře

5. Kameramana, pilota dronu

6. Marketéra, grafika, copywritera

7. Hypotéčního specialistu

8. Avokáty

9. Daňového specialistu

Proč je to potřeba?

Analytika realitního trhu

Jaká situace je na trhu ve skutečnosti? Kdy je vhodná doba prodat? Kolik můžu získat? Vyplatí se mi držet, pronajmout nebo prodat? Je cena nemovitosti aktuální? Nemohu získat víc? 

Obchodníka, organizátora, psychologa

Umím najít cílového zájemce s vypíchnutím zásadních bodů zakázky. Musím umět zjistit, co daný zájemce hledá a podle potřeb s ním komunikovat a zkoordinovat. V obchodě musí být spokojeny všechny strany.

Homestaging

První dojem je klíčový prvek v každém obchodě. Dobrá prezentace zvyšuje cenu.  Je tím rozdílovým faktorem, který má vliv na cenu a rychlost prodeje. 

Profi fotografa, 3D skenaře

Postarám se o vytvoření profesionálních prodejních fotografií Vaší nemovitosti se skvělým fotografem a virtuální prohlídky profesionálním 3D skenařem.

Kameramana, pilota dronu

Profesionál, který zajistí lákavé a zajímavé záběry, které přilákají kupujícího právě k Vaší nemovitosti, včetně atraktivních záběrů z dronu. Netradiční záběry jsou právě to, co vaši nemovitost odlišuje od ostatních.

Marketéra, grafika, copywritera

Celá agentura ve Vašich rukou, která Vám zajistí to správné cílení na konečného kupce v celém on-line světě (např: reklamy na Facebooku, Instagramu, realitní servery, apod.). Vaše nemovitost bude vidět všude. 

Hypotečního specialistu

K dispozici pro Vás jsou vyzkoušení profíci z oboru financí ochotní vám nabídnout to nejlepší co na trhu v dané chvíli je. 

Advokáty

Získáváte do svých rukou specialisty na realitní právo, kteří zajišťují kompletní servis a vyřešení připomínek, včetně ověření Vašich podpisů na jednom místě. Správně sepsané smlouvy jsou to, co vás ochrání jak v době prodeje, tak i později, neboť zodpovědnost za skryté vady nesete ještě dlouho po prodeji. 

Daňového poradce

Optimalizace daní, příprava daňového přiznání a další administrativa, to vše dokáži zajistit. Pomohu s převodem energií, nebo také zajištění úspěšný vklad kupní a zástavní smlouvy do katastru nemovitostí. Lítání po úřadech a hledání správných kontaktů vám odpadne. Vaše peníze ušetříme. 

U ZRODU NAŠÍ KANCELÁŘE STÁLA MYŠLENKA DOMOVA